اطلاعیه های دانشجوئی - فرهنگی

وام صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم ،تحقیقات و فناوری 

1- جهت دریافت وام صندوق رفاه دانشجوئی لازم است برای هر ترم از ترم قبل اقدام شود . لازم به ذکر است که تحویل مدارک به منزله اعطای وام نمی باشد .

2- به دانشجویان ترم اول و مشروط وام تعلق نمی گیرد .

3- مدارک مورد نیاز جهت وام صندوق رفاه : تکمیل فرم اطلاعات شخصی 2- تعهد محضری  (با ضامن کارمند یا بازنشسته ). دریافت فرم های مذکور  در ساختمان شماره 1 میسر می باشد .

قابل توجه دانش آموختگان محترم که از وام صندوق رفاه استفاده نموده اند

1- جهت  انجام امور تسویه حساب می بایست  از تاریخ اعلام فارغ التحصیلی تا مدت 9 ماه  10%مبلغ کل وام را پرداخت نماید و مابقی به صورت اقساط در قالب دفترچه اقساط می باشد . در غیر اینصورت مبلغ لازم را بایستی به صورت یکجا پرداخت نمایند . 

2- جهت سهولت در پرداخت اقساط دفترچه قسط می توان از طریق پرتال دانشجوئی به آدرس زیر  بصورت اینترنتی اقدام نمود 

http://bp.swf.ir

دانش آموختگی 

دانش آموختگان محترم جهت انجام دانش آموختگی می توانند  روزهای دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 8:30 الی 15:30به دفتر دانشجوئی موسسه مراجعه نمایند . به همراه داشتن اصل کارت دانشجوئی در هنگام انجام تسویه حساب الزامی است . تحویل مدرک دانش آموختگی فقط به خود دانش آموخته و یا فردی که وکالت نامه محضری داشته باشد امکان پذیر می باشد

تغذیه  

دانشجویان محترم جهت رزرو و اعتباردهی به کارت تغذیه خود به موارد زیر توجه فرمایند . 

1- حداقل مبلغ کارت شارژ تغذیه 100000 ریال می باشد . دانشجویان عزیز جهت شارژکارت خود می توانند روزهای فرد به امور مالی مراجعه نمایند . 

2- برای رزرو غذا بایستی دو روز قبل از روز مورد نظر اقدام شود . در غیر اینصورت در صورت موجود بودن از ژتون آزاد می توان برای آن روز استفاده نمود (ژتون آزاد از طریق همان کارت تغذیه می باشد )

3- سلف سرویس موسسه از ساعت 11:30 الی 12:45 آماده پذیرائی از دانشجویان محترم می باشد .

از دانشجویانی که در فاصله زمانی ذکر شده کلاس دارند تقاضا می شود کارت خود را به یکی از پرسنل خدمات تحویل دهند تا غذای آنها را دریافت نمایند .

مسابقات ورزشی  

دانشجویان علاقه مند به شرکت در مسابقات دانشجوئی در رشته های مختلف می توانند برای ثبت نام با به همراه داشتن خلاصه ای از سوابق ورزشی و احکام مربوط به رشته ورزشی خود به امور دانشجوئی مراجعه نمایند . 

 

 اطلاعیه:نوزدهمین مراسم ازدواج دانشجوئی دانشگاههای سراسر کشور 

 www.ezdevaj.nahad.ir

94/7/11 الی 94/7/30